Misyonumuz

Kusursuz hizmet ve ürün kalite yönetimiyle müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayan ABS KURUMSAL;

Güvenilir, titiz ve dürüst çalışma mantığıyla müşterilerine kaliteyi sunan bir çözüm ortağı olmaktır. Tecrübesini sektöre yansıtıp bunu müşterilerine hissettirmek birinci hedefidir.

ABS KURUMSAL olarak yemek sektörünün öncü firmalarından olup kalite ve hijyen noktasında üst seviye dikkat ile örnek tesislere sahip olmak, bunu sürekli ve kalıcı kılmak, çözüm ortaklarımız açısından seçici ve özenli davranmak hedifimiz ve misyonumuzdur..

2019 yılı eylül ayı itibariyle ABS KURUMSAL ve PAMUKKALE YEMEK tüm operasyon ve departmanlarını birleştirerek güç birliğine gitmiştir. Bu sayede tüm satış, pazarlama, üretim ve arge departmanları birlikte çalışıp müşterilerine hizmet verecektir. Bu birleşmenin her iki sisteme de hem kendi bünyesinde yemek üretim hemde kurumsal yemek organizasyon yetisi kazandırmıştır. Bir elin nesi iki elin sesi felsefesi çerçevesinde portföy ve üretim bandını birleştiren iki kuruluş kalitenin ön planda olduğu bir vizyon belirlemiştir. Her iki kuruluşunda yemek sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve yeni gelen neslin enerjisinden doğan sinerjiyle çok daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.