Hakkımızda

2019 yılı eylül ayı itibariyle ABS KURUMSAL ve PAMUKKALE YEMEK tüm operasyon ve departmanlarını birleştirerek güç birliğine gitmiştir. Bu sayede tüm satış, pazarlama, üretim ve arge departmanları birlikte çalışıp müşterilerine hizmet verecektir. Bu birleşmenin her iki sisteme de hem kendi bünyesinde yemek üretim hemde kurumsal yemek organizasyon yetisi kazandırmıştır. Bir elin nesi iki elin sesi felsefesi çerçevesinde portföy ve üretim bandını birleştiren iki kuruluş kalitenin ön planda olduğu bir vizyon belirlemiştir. Her iki kuruluşunda yemek sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve yeni gelen neslin enerjisinden doğan sinerjiyle çok daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

25 yıl önce sektöre adım atan ABS KURUMSAL olarak çeyrek asırlık deneyimimiz ve tecrübemizle, devamlı yenilenen bakış açımız, mükemmeliyetçiliği ilke edinmiş kurumsal yapımızla, güçlü ve uzman kadromuzu teknolojik alt yapı ile birleştirerek siz değerli çözüm ortaklarımıza hijyenik ortamda, sağlıklı, profesyonel, hızlı ve etkin bir şekilde catering hizmeti sunmaktayız.

25 yıllık tecrübemizin  yanında; hijyen eğitimi almış personelimiz, hijyenik mutfaklarımız, profesyonel aşçılarımız, alanında uzman gıda mühendislerimiz ve teknikerlerimiz, farklı menü seçeneklerimiz, seçmeli menülerimiz, dilediğiniz takdirde kalori hesaplamalı menülerimiz, Türk ve Dünya mutfağından en lezzetli ve sağlıklı yemeklerimiz, Türkiye’nin her yerine ulaşan hizmet ağımız, anında geri dönüş yapan müşteri temsilcilerimiz, onlarca anlaşmalı mutfağımız ve merkez ofisimizle hizmetinizdeyiz.

Pamukkale Yemek;

93 ’lı yılların başlarında İstanbul Sefaköy’de 1.000 m2 alanda hizmet vermeye başlayan ;1996 da kendi mülkünde 1.200 m2 kapalı alanda kurulan tesisiyle sektördeki yerini alan en iyi,temiz ve daimi hizmet vermeyi amaçladığımız tesislerimizde , Lider Catering Firması Pamukkale Yemek hijyen ve kalite ile ilgili tüm yatırımlarını eksiksiz olarak tamamlayıp sektördeki hijyen ve kalite açığını, kapatmak adına önemli çalışmalar yapmıştır. Hizmet anlayışını sürekli geliştirerek bu oluşumun güvencesi olarak İSO 22000, İSO GOOL, OHSAS 18001, İSO 14001 ve TSE kalite sistem çalışmalarıyla yürüterek pekiştirmiştir.Sadece web sitemizde yazılı olan kalite standarlarına bağlı kalmıyoruz .Bir çok Catering Firmasında olmayan iç düzenlemelerimiz mevcut tüm bu teknik detaylar için lütfen bizi yerimizde ziyaret ediniz. Arzu ederseniz proje yöneticilerimiz size her gece sabaha karşı başlattığımız bu dev organizasyonu sizin yerinizde anlatsınlar.Catering Firmalarının Mutfağını mutlaka yerinde ziyaret ediniz.
Pamukkale Yemek’te “Kaliteli ve lezzetli yemek, iyi malzeme ve usta ilerden çıkar”Görüşü benimsenmiş olup, sizlere sunduğumuz yemekler Biryağ,Komili,Aymar gibi fabrikaların ürettigi yağlar Tat Salça,Tabuk “ta Banvit,Tarlada Filiz ve Barilla;Kuru Gıda da 2M İleri ile ortaya çıkmaktadır.
Lezzet ve kalitenin yanısıra sağlık açısından da en önemli unsur olan TEMİZLİK Firmamızın en belirgin pirensibidir.Bilgilerinize sunar.İşleriniz de başarılar dileriz.